Skip To Main Content
* Offers Creative and Performing Arts (CAPA) special program
** Offers Creative and Performing Arts (CAPA) & Gifted Academy special programs
*** Offers Adult Education program

Staff Directory

1 2 > showing 1 - 52 of 78 constituents

Kari Anderson

INSTRUCTOR/ADULT EDUCATION
School: ext. 68316

Alexis Avila

ATTENDANCE SPT PROF 10MON/8H
School: ext. 49522

Nicole Baden

INTEGRATED SCIENCE 9-12
School: ext. 67963

Talvi Bandele

GLOBAL STUDIES 9-12
School: ext. 19340

Jennifer Beksel

ENGLISH 9-12
School: ext. 68218

Joseph Blume

INTEGRATED MATH 9-12
School: ext. 67391

Julie Blume

HEALTH EDUCATION 9-12
School: ext. 71490

Susan Brock

READING 9-12
School: ext. 67102

Stephen Brooks

INTEGRATED MATH 9-12
School: ext. 68190

Stacey Byrne

EC INSTRUCTIONAL PARA 7.0 HR
School: ext. 71149

Kimberly Campbell

COLLEGE CAREER ACADEMY COACH

Jennifer Carson

SCHOOL COUNSELOR 9-12
School: ext. 49325

Barry Champion

SOCIOLOGY 9-12
School: ext. 67016

Paula Crossno

OP3 - OFFICE PROFESSIONAL 3

Sharon Davids

ESL SCIENCE 9-12

Michele Davila

PARENT LIAISON 10M/8H
School: ext. 49223

Jelena Djokic

INTEGRATED MATH 9-12
School: ext. 68391

Douglas Donahue

TEAM RESOURCE TCHR 9-12
School: ext. 69639

Todd Drager

INTRO TO CRIMINL JUSTICE 9-12
School: ext. 67970

Julia Embry

LIBRARY PARA 6.5 HR
School: ext. 49318

Brent Fritz

INTEGRATED MATH 9-12
School: ext. 68440

Roxann Garner

ENGLISH 9-12
School: ext. 68313

Julie Gesin

TEAM RESOURCE TCHR 9-12
School: ext. 67392

Diana Gonzales

PARENT LIAISON 10M/8H
School: ext. 65019

Matthew Green

ENGLISH 9-12
School: ext. 68407

Alan Greene

EVENING INSTR ALT PROGRAM (HS)
School:

Catherine Greene

EVENING INSTR ALT PROGRAM (HS)
School:

Peter Herren

INTEGRATED MATH 9-12
School: ext. 67030

Brian Hierstein

ART EDUCATION 9-12
School: ext. 67813

Anne Hiveley

PHYSICAL EDUCATION 9-12
School: ext. 69572

David Holder

INDUSTRIAL EDUCATION 9-12

Beth Hratko

POLITICAL SCIENCE 9-12
School: ext. 68237

Gregory Johnson

U.S. HISTORY 9-12
School: ext. 67390

Angela Keller

EC EARLY CHILDHOOD TEACHER
School: ext. 67078

Tonia Kennedy

OP3 - OFFICE PROFESSIONAL 3

Nancy Kratz

INFANT LAB 6.0 HR
School: ext. 69052

Amber Lee-Black

ASSISTANT PRINCIPAL 6-12
School: ext. 49117

Lisa Lind

EVENING INSTR ALT PROGRAM (HS)
School:

Alicia Malcomson

TEAM RESOURCE TCHR 9-12
School: ext. 68601

Kayla Marquez

INSTRUCTOR/ADULT EDUCATION
School: ext. 67166

Amanda Mccallister

TIERS II & III ACADEMIC INTV
School: ext. 49422

Barbara Meeks

SCHOOL COUNSELOR 9-12

Sheila Mihm

INFANT LAB 8.0 HR
School: ext. 69001

Melissa Miramontes

SCHOOL COUNSELOR 9-12
School: ext. 49326

Amy Morgan

ALT PROGRAM COUNSELOR K-12

Magdalena Muench

OP2 - OFFICE PROFESSIONAL 2

Lauren Nelson

TEAM RESOURCE TCHR 9-12
School: ext. 69521

Dannielle Parrotte

TEAM RESOURCE TCHR 9-12
School: ext. 61421

Paul Polak

MGR ALTERNATIVE SCH 7.0
School: ext. 49127

Dustin Printz

ASSISTANT PRINCIPAL 9-12
School: ext. 49003

Aprel Prunty

ENGLISH 9-12
School: ext. 67337

Evelyn Rosales

INFANT LAB 6.0 HR
School: ext. 67982
1 2 > showing 1 - 52 of 78 constituents